TDE

Tomovy Denní Emaily TDE
Nepřetržitě od roku 1998

Moje rutinní analýza komoditních trhů, kterou pro SVŮJ VLASTNÍ futures trading provádím v noci vzápětí po skončení obchodni seance a které se nevěnuju víc, než svou už dvacet let deklarovanou hodinu denně.

Jako byste se mi dívali přes rameno, jak vnímám trhy a jak posuzuju, zda vezmu či nevezmu tu kterou obchodní pozici v komoditních futures trzích (neplatí pro opce a/nebo akciové tituly, ačkoli občas zmíním i nějaký svůj plánovaný obchod odsud; zejména, má-li nějakou souvislost s mými futures pozicemi).

Jakmile do pozice vstoupím, sledujete, jak se mi v ní vede.

Obchodování komoditních futures kontraktů pro mě osobně znamená hledat v trzích ty nejméně rizikové příležitosti; první, co mě na potenciálním obchodě zajímá, je způsob, jak omezit, a později zcela odstranit veškerý risk.

Než do futures obchodu vstoupíte, musíte si naplánovat své reakce na každou alternativu, která může nastat – dobrou i špatnou. Já osobně ve svých obchodech využívám S/R linie pro určení si svého optimálního vstupu i výstupu z pozic; pokud mi trh ukáže, že se mýlím, hledím být rychle opět venku s miniztrátou. Pokud se mnou trh souhlasí, zmáčknu jej a snažím se z něj vytěžit maximum.

K čemu jalové rozumování „expertů“
o tom, co a proč provedly trhy včera?

Už dvacet let pokládám jako jediný v odvětví hlavu na pomyslný špalek se svými obchody zveřejňovanými v noci před otevřením trhů, černé na bílém.

Poskytuju je vám zejména proto, abyste se každý z vás naučili SAMI trhy analyzovat a SAMI v nich začali vidět své vlastní signály.

Kdokoli využíváte obsahu TDE k vlastnímu obchodování s opravdovými $$$, každý z vás je zodpovědný za své vlastní obchody.

TDE jsou zasílány emailem na unikátní adresu příjemce v nočních hodinách našeho času. TDE vychází z principů vyučovaných v Prvním čsl. komoditním kurzu & manuálu. Česky psaná verze.

Mnoho vzorků TDE k náhledu zde (pro pohyb v sortimentu vzorků používejte navigaci na konci tamního textu).

Cena služby za 1 měsíc odběru je CZK 2190 včetně DPH.
Množstevní slevy při předplacení 3 měsíců 10 %, 6 měsíců 20 %, 12 měsíců 30 %.
Do kolonky Poznámka k objednávce uveďte požadované datum spuštění služby.

Souhrnné roční svazky TDE
20 let zdokumentované historie

12-měsíční sbírka každodenních textů TDE s veškerými Tomovými obchody a analýzou výsledků.

Česky psaná verze. TDE neobsahují žádné grafy. Jednotlivé svazky jsou datovány leden až prosinec od roku 1998 dodnes. Ročníky 1998 až 2004 jsou k mání v limitovaném množství a sortimentu v tištěné, vázané verzi, rozesílané poštou, od ročníku 2004 vychází TDE svazky v elektronické podobě (zasílané emailem v plain text formátu).

Cena jednotlivého ročního svazku je CZK 2190 včetně DPH
Do kolonky Poznámka k objednávce uveďte požadované ročníky svazků.

 


  Službu TDE si objednejte zde  

1 měsíc TDE 3 měsíce TDE 6 měsíců TDE 12 měsíců TDE roční svazky TDE
2.190 CZK 5.920 CZK 10.520 CZK 18.390 CZK 2.190 CZK